UAB KURIMA

GEROS TEKSTILĖS NAMAI

Rinkoje nuo 1993 m.

Lyderiaujame specializuotos namų tekstilės produkcijoje nuo 1993 metų. Per 29 metus mūsų produkciją įvertino ir spėjo pamėgti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klientai. Aukštą mūsų gaminių kokybę lemia: ilgametė gamybos patirtis,  modernios technologijos, kokybiškų medžiagų naudojimas ir buvimas arti kliento, siekiant perprasti jo poreikius.

Įkvėpimas slypi PIRKĖJUOSE

UAB „KuRima“ įmonės pagrindinis tikslas - reprezentuoti ir užtikrinti aukštos kokybės produkciją, kuri vartotojo gyvenimą daro malonesnį todėl visose namų tekstilės kūrimo stadijose mūsų gamybos ekspertai atsižvelgia į tai, kas svarbiausia pirkėjui – išskirtinis dizainas, įvairus medžiagiškumas ir, žinoma, preciziška kokybė.

Penelope
Mūsų įmonės

Pagrindiniai tikslai:

Reprezentuoti ir užtikrinti aukštos kokybės produkciją, kuri vartotojo gyvenimą daro malonesni;
Užtikrinti gausią namų tekstilės produkcijos įvairovę;

Kviečiame rinktis kokybiškus, Lietuvoje pagamintus Kurima UAB gaminius.

Mūsų parduotuvėje Jūsų laukia gausus stilingų ir aukštos kokybės itin jaukių ir spalvotų chalatų asortimentas visai šeimai, įvairaus audinio patalynės komplektai, paklodės su timpomis, minkštos ir purios antklodės bei pagalvės, švelnūs medvilniniai ir bambukiniai rankšluosčiai, prekės vaikams bei kitos prekės miegamojo ar vonios kambariui. Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, pasiūlome tinkamiausią prekę atitinkančią visus poreikius.

Taip pat gaminame produkciją pagal individualius kliento pateiktus išmatavimus. Jeigu norite nustebinti savo artimuosius ypatingu rūpesčiu ir originalia fantazija siūlome siuvinėjimo paslaugas. Juk minkštas, kokybiškas ir su asmeniniu vardu ar inicialais išsiuvinėtas rankšluostis ar chalatas tikrai suteiks itin malonių emocijų.