INNOVIA

Kaina 390,00 EUR

Pūkinės antklodės ir pagalvės INNOVIA

Impilas 90% žąsų pūkų / 10% žąsų plunksnų;

Rankų darbo pūkinės antklodės ir pagalvės "Penelope INNOVIA"

Dydis
Kiekis
Apžiūrėti parduotuvėje Užduoti klausimą
Paskutinė prekė

Pūkinė antklodė "Penelope INNOVIA" 195x215 (tinkami užvalkalai 200x220)

Impilas 90% žąsų pūkų / 10% žąsų plunksnų;

Audinys - 100% medvilninis audinys, nepraleidžiantis pūkų bei plunksnų;

Idealu tiems kas jaučia šaltį miego metu;

Svoris - 1048 gr.

Pagalvė „Penelope INNOVIA“ 50x70

Trisluoksnė pūkinė pagalvė - viršutinis ir apatinis sluoksnių sudėtis - 90% pūkas / 10% plunsknos, o vidinis - 30%pūkas / 70% pluksnos. Puikiai tinka mėgstantiems miegoti ant šono.

Impilas susideda iš trijų sluoksnių

Viršutinis ir apatinis sluoksnis - 90% žąsų pūkas / 10% žąsų plunksnos; Vidurinis sluoksnis 70% žąsų pūkas / 30% žąsų plunksnos.

Dėl ypatingo vidinio impilo pagalvė yra aukšta ir ypatinga tinka mėgstantiems miegoti ant šono.

Audinys - 100% medvilnė, nepraleidžianti pūko bei plunksnų
Svoris : 1250 gr.


Antklodės ir pagalvės dekoro detalė (sujungimai) yra siuvami rankniu būdų.


Penelope nori Jums palinkėti išskirtinio komforto miego!

Visos Penelope pūkinės pagalvės audiniai yra pūko nepraleidžiantys, patvirtino NOMITE standartų.

NOMITE kokybės sertifikuota patalynė pagaminta iš labai sandarių audinių bei skirta specialiam gydymui - sukurti fizinį barjerą užkertant kelią erkučių skleidimui ir siūlo papildomą apsaugą. Taigi tokia patalynė ypač tinka tiems, kurie kenčia nuo alergijos namų erkutėms ar serga astma. Suteikiama galimybė mėgautis gamtos komfortu teikiamu pūko ir plunksnų patalyne.
Miegas turėtų būti patogus ir ryte atsikėlęs žmogus turėtų jaustis pailsėjęs, ir nejausti nuovargio ar diskomforto kaklo, nugaros ar sąnarių srityse.

 

Užpildas natūralūs žąsų pūkai. Žąsų pūkai tai kvėpuojantis užpildas, kuris lengvai susispaudžia ir prisitaiko prie žmogaus kūno formos. Apsaugo kūną nuo temperatūros pokyčių; Reguliuoja drėgmę; Sukuria optimalų mikroklimatą miego metu; Hipoalergiškas; Pūkai + žąsų plunksnos Nesukuria sąlygas bakterijoms; Bekvapis; Higieniškas; Antialerginis; Skalbimas galimas džiovyklėje 60° C temperatūroje, naudojant priemones skirtas vilnai arba pūkams, be enzimų; Vėdinimas; Rekomenduojamas sausas valymas; Žąsų plunksnos – susideda iš pūkų ir plunksnų surinktu rankiniu būdu iš vandenyje plaukiojančių žąsų nugarinės dalies, suteikia gaminiui tamprumo ir apsaugo nuo deformacijos mažesnes plunksneles ir prailgina gaminio tarnavimo laiką. Pūkai - surenkami iš kaklo ir krūtinės dalies, kas leidžia labiau išlaikyti šilumą, lengvi ir minkšti, dėl savo retumo laikomas prabangia preke. Tokios antklodės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi. Pūkų – plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio pūkų ir plunksnų santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė. Pačioje antklodėje pūkai – plunksnos yra paskleisti į tam tikrus skyrelius, kad užtikrintų tolygų pasiskirstymą visoje antklodėje

Jei kilo klausimų ar neaiškumų kreipkitės, visada padėsime!


+370 618 58716 Bendraukime@KuRima.lt

Ar parašykite mums žinutę

Visada Jūsų
"KuRima" - Geros tekstilės namai!

55419

Priežiūra

Skalbimas

Skalbimas

- atsargus skalbimas 30° C temperatūroje; - tinkama programa gaminiams iš viskozės, poliesterio, poliamido; - atsargaus gręžimo programa;

Džiovinimas

Džiovinimas

- gaminį galima džiovinti džiovyklėje nustačius žemą temperatūrą;

Balinimas

Balinimas

Nebalinti

Lyginimas

Lyginimas

Negalima lyginti

Sausas valymas

Sausas valymas

Sausas valymas naudojant bet kokius valiklius išskyrus trichloretilena

Jums taip pat gali patikti

Straipsniai susije su preke