Vilnonė juosta MAXI

Kaina 10,00 EUR

Vilnonė juosta MAXI juosmeniui

Rekomenduojama sergant apatinės stuburo dalies degeneracinėmis ligomis, lėtiniais nugaros skausmais ir inkstų uždegimu.
Šildymo diržas pagamintas iš 100% vilnonio ekologiško audinio.
Užsegamas Velcro juosta.

Ilgis: apie 62 cm.

Plotis: apie 27 cm.

Kiekis
Apžiūrėti parduotuvėje Užduoti klausimą

Vilna yra ypatinga tuo, jog ją nešioti galima ir žiemą, ir vasarą, taip pat stebina ir jos antibakterinės savybės!

Įdomus faktas apie vilną: dar nėra sukurtas audinys, kuris atitiktų visas natūralios vilnos savybes.

Pasirūpinkite savimi ir artimaisiais su šia natūralios vilnos MAXI juosta juosmeniui!

Vilna ir jos priežiūra

Vilna puikiai praleidžia orą, sugeria ir išgarina drėgmę, todėl palaiko pastovią kūno temperatūrą. Dėl šių unikalių savybių vilnonės antklodės bei drabužiai puikiai šildo žiemą. Tačiau natūralūs gaminiai reikalauja nemažai priežiūros. Kaip išnaikinti blogą kvapą, skalbti ir valyti vilną? Kvapas simbolizuoja kokybę. Vilnos gaminiai, kaip ir daugelis natūralių gaminių (pavyzdžiui, oda) turi specifinį kvapą. Jį visiškai išnaikinti neretai yra labai sudėtinga.  Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariama vėdinti sausoje aplinkoje, saulės atokaitoje. Jei esate ypač jautrus vilnos kvapui, patartina gaminį išskalbti ar išvalyti. „Vilnos kvapas turi būti šiek tiek juntamas, kitaip galima suabejoti, ar tai tikrai yra 100% vilna. Skalbimas – 30 laipsnių temperatūroje. Vilnonė patalynė nemėgsta dažno skalbimo. Tačiau jei tai būtina padaryti, geriau gaminius skalbti rankomis. Jei jau skalbiama skalbimo mašinoje, temperatūra turi būti ne didesnė kaip 30 laipsnių. Per karštame vandenyje gaminys gali susitraukti. Reikia naudoti tik skystą skalbimo priemonę su lanolinu, nes skalbimo milteliai sunkiai išskalaujami iš vilnos gaurų, o lanolinas atstato plauko riebalus. Skalbti ir skalauti vienodos temperatūros vandenyje, nes nuo temperatūros pokyčių gaminys taip pat gali susitraukti. Išskalbus rankomis reikia gaminį padžiauti vonioje, o po to jį išdžiovinti patiesus ant džiovyklės – vasarą lauke, pavėsyje, netiesioginiuose saulės spinduliuose, o žiemą – kambaryje. Vilna yra ypatingai naudinga visiems žmonėms. Vos gimusiems kūdikiams patariama užmauti vilnos kojinaites, nes jos skatina mažylio kraujotaką ir neleidžia kojytėms sušalti. Neišnešioti kūdikėliai guldomi ant vilnonių paklotėlių. Miegodami vilnonėje patalynėje vaikai mažiau serga alerginėmis bei kvėpavimo takų ligomis, vilna vaikus saugo ir nuo bronchito. Vilkint natūralios vilnos gaminius kūdikio odelė neprakaituoja, todėl neatsiranda erzinančių žaizdelių. „Vilnonė patalynė septynis kartus geriau nei tradicinė sugeria prakaitą ir jį išgarina, todėl žmogus miegodamas jaučiasi puikiai. Taip pat ji it gyva, palaiko malonią šilumą: kai karšta, vilnos plaukeliai pasišiaušia ir praleidžia orą, kai šalta – priglunda ir šildo. Be to, vilnoniuose siuviniuose nesiveisia dulkių erkės ir kiti mikroorganizmai, todėl vaikai ir jautrūs suaugusieji rečiau serga alerginėmis ir kvėpavimo takų ligomis. Tyrimais įrodyta, kad vilnos riebalai lanolinas ne tik apsaugo vilną nuo teplumo, bet ir malšina sąnarių, stuburo bei kitus skausmus, padeda išvengti inkstų ir širdies ligų, gerina kraujotaką. Be to, vilnonė patalynė dėl savo jaukumo teigiamai veikia ir psichinę sveikatą, malšina stresą. Todėl miegodami vilnonėje patalynėje tiesiog geriau pailsime. 

PRIEŽIŪRA: Vilnonius gaminius dažniausiai patariama valyti cheminiu būdu, o ne skalbti. 

• Vilną galima skalbti tik žemoje temperatūroje. 

• Vilnonius gaminius reikėtų skalbti atsargiai, vengti stipraus trynimo. Nepatariama mirkyti ar ilgai laikyti vandenyje. 

• Negalima gaminio gręžti ar džiovinti pakabinus. Išskalbtą gaminį patariama susukti į rankšluostį ir tokiu būdu nusausinti. Džiovinti horizontaliai, nes drėgnos vilnos svoris gali būti iki trijų kartų didesnis ir dėl to gaminys gali prarasti formą.

• Vilnonių gaminių negalima džiovinti saulėje, kadangi audinys gali išblukti ir pagelsti. 

Kupranugario ir kašmyro vilnos gaminiams rekomenduojamas tik sausas cheminis valymas. 

Kontraindikacijos ir įspėjimas

Gamintojas įspėja, kad gaminio naudojimas gali sukelti:

Akių, kvėpavimo takų, odos sudirginimą, konjunktyvitą, kosulį, čiaudulį, alergiją, kurios priežastis gali būti padidėjęs jautrumas vilnai.

Nepatartina naudoti žmonėms alergiškiems avių vilnai.

Kūdikiams ir mažiems vaikams patariama naudoti medvilninius užvalkalus, kurie apsaugo nuo vilnos plaukelių patekimo į akis, nosį ir gerklę.

Pastebėjus neigiamą poveikį, gaminio nebenaudoti ir pasikonsultuoti su gydytoju.

Jei kilo klausimų ar neaiškumų kreipkitės, visada padėsime!


+370 618 58716 Bendraukime@KuRima.lt

Ar parašykite mums žinutę

Visada Jūsų
"KuRima" - Geros tekstilės namai!

62040

Priežiūra

Cheminis valymas

Cheminis valymas

- cheminis valymas visais tirpikliais su simboliu P; - griežtai ribojamas vandens priedas ir/arba mechaninis poveikis; - griežtai ribojamas šildymas valant; ir/arba džiovinimas;

Džiovinimas

Džiovinimas

- gaminį džiovinti pakabinus ant virvės ar pakabos, neformuojant ir nespaudžiant vandens rankomis;

Balinimas

Balinimas

Nebalinti

Lyginimas

Lyginimas

Negalima lyginti ar garinti

Skalbimas

Skalbimas

Skalbti tik rankomis

Jums taip pat gali patikti