VAMP 446 Mėlyna

Kaina 37,00 EUR

Medvilninė vaikiška pižama VAMP 446

Pižamą sudaro ilgos kelnės bei marškinėliai ilgomis rankovėmis

Patogi bei kokybiška pižama!

Dydis
Kiekis
Apžiūrėti parduotuvėje Užduoti klausimą

Vaikiška medvilninė pižama, kuri Jūsų mažiesiems suteiks komfortišką ir kokybišką miegą.

Pižama siūta iš medvilnės audinio, kuris gerai sugeria drėgmę, todėl vaikas miegodamas stipriai neprakaituos, be to medvilnė leidžia kvėpuoti odai! Papuoškite savo mažuosius šiomis puikiomis natūralaus audinio pižamomis!

Pižamą sudaro ilgos rankovės ir kelnės;

Tinka vaikams nuo 110 - 140 cm ūgio.

Pristatome VAMP pižamų ir naktinių kolekciją iš Graikijos! Pižamos ir naktiniai iš modalo ir medvilnės yra tikras atradimas visiems, kurie ieško kaip komfortiškiau išsimiegoti! Medvilnė yra natūralus audinys, kuris yra ne tik švelnus bei gerai sugeria drėmę, bet taip patleidžia kvepuoti odai.

Atsižvelgiant į monitoriaus charakteristikas, vaizdas realybėje gali skirtis nuo vaizdo ekrane.

Medvilnė - tai gan atsparus skalbimui pluoštas, bet renkantis skalbimo temperatūrą derėtų atkreipti dėmesį į spalvos intensyvumą. Baltą medvilnę galima virinti, spalvotą - skalbti ne aukštesnėje nei 40°C temperatūroje, juodos spalvos medvilnė labai blunka, todėl rekomenduojame skalbti skystu skalbikliu, skirtu tamsiems drabužiams ir rinktis labai trumpą programą, bei žemiausią temperatūrą. Medvilnė gali trauktis skalbiant aukštoje temperatūroje. Medvilninius drabužius geriausia skalbti išvirkščia puse, taip jie ilgiau išlaikys spalvą. Medvilnę galima lyginti labai karšta laidyne, bet tik trumpai, nes ji greitai geltonuoja. Patartina lyginti garais ar kitu drėgnu būdu. Medvilnė neturėtų būti laikoma drėgnose vietose, nes pelyja. Pagal atsparumą karščiui, medvilnės pluoštas yra labai artimas lino audiniui. Jų atsparumas pradeda silpnėti tik prie 120°C, todėl gaminiai gali būti virinami ir lyginami aukštoje temperatūroje.

DYDŽIŲ LENTELĖ

Dydis

XS

S

M

L

Ūgis

110 cm

120 cm

130 cm

140 cm

Amžius

4 – 5

6 – 7

8 – 9

10 – 11

 

Jei kilo klausimų ar neaiškumų kreipkitės, visada padėsime!


+370 618 58716 Bendraukime@KuRima.lt

Ar parašykite mums žinutę

Visada Jūsų
"KuRima" - Geros tekstilės namai!

8844601

Charakteristikos

Sudėtis
Medvilnė

Jums taip pat gali patikti