• Rožinė 75

Satino (25 cm)

Kaina 43,00 €

Satino medvilninė paklodė su timpa KAMPUOSE

Šios paklodės kampo aukštis yra net 25cm, todėl paklodė užsidės lengviau ir geriau laikysis bei nejudės Jūsų miego metu!

Dydis
Spalva
Kiekis
Apžiūrėti parduotuvėje Užduoti klausimą
Paskutinė prekė

Paklodės pasiūtos iš aukštos kokybės satino audinio (100% medvilnė), ją lengva prižiūrėti. Šis audinys yra praktiškas tuo, kad jį lengva lyginti, pakankamai greitai džiūsta, atlaiko daugybę skalbimų. Malonus prie kūno, turi audinio blizgesį. Paklodės išvirkščioji pusė yra neslidi, todėl tvirtai laikosi užtiesta ant lovos.

Šios paklodės yra ypatingos savo aukštais kampais, kurie garantuoja, jog paklodė nepajudės Jums miegant, o apvilkti irgi bus patogiau!

Audinys: 100% medvilnė, reaktyvinis dažymas, kas garantuoja ypatinga audinio minkštumą, bei švelnumą ir spalvų ilgaamžiškumą. 

Jei Jūsų lovos čiužinys apvalus ar nestandartinių išmatavimų - PAGAMINSIME!!! Reikia tik išmatuoti čiužinio plotį, ilgį ir aukštį, o visą kitą mes padarysime, tereiks išsirinkti audinuką ir spalvą.


Šios paklodės kampo aukštis yra net 25cm, todėl paklodė užsidės lengviau ir geriau laikysis bei nejudės Jūsų miego metu!

Atsižvelgiant į monitoriaus charakteristikas, prekės atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo realybės.

Array
Array

Jei kilo klausimų ar neaiškumų kreipkitės, visada padėsime!


+370 618 58716 Bendraukime@KuRima.lt

Ar parašykite mums žinutę

Visada Jūsų
"KuRima" - Geros tekstilės namai!

3312175

Charakteristikos

Sudėtis
Medvilnė
Kilmės šalis
Lietuva