Rankšluostis PRESTIGE

Kaina 27,95 EUR
Dydis
Spalva
Kiekis
Apžiūrėti parduotuvėje Užduoti klausimą
Paskutinė prekė

Tai aukščiausios kokybės , ypatingai minkštas bei prabangus rankšluostis. Rankšluostis yra pažymėtas "Supima" p.ž. , kas užtikrina, kad yra pagamintas naudojant 100% Amerikietiška medvilnę, kuri yra ypatingai plona, bet tuo pačiu puri. Gaminiai yra puikiai absorbuoja vandenį, puikiai išlaiko spalvas, turi didelį optinį tankį. Yra ypatingai švelnus , bei ilgaamžiškas

Sudėtis: 100% medvilnė / Supima medvilnė        

Tankis : 600 g/m²²        

Galimi dydžiai : 16 x 21 cm I 30 x 30 cm I 30 x 50 cm | 50 x 100 cm I 75 x 160

Kolekcija nuolat papildoma, atsiprašome jei nerandate pageidaujamo dydžio ar spalvos.
Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime rasti Jums tinkama variantą.

Rankšluosčio pasirinkimas turi savų paslapčių: rankšluosčių dydžiai, priklausomai nuo gamintojų gali šiek tiek skirtis, tačiau populiariausi yra šie :
* 30x50 cm - šis rankšluostis skirtas rankoms, arba svečiams. Dar jis yra vadinamas "kosmetiniu".
* 50x90/100 cm - veido, tiks ir galvai.
* 70x140 cm - išsimaudžius po dušu, ar vonios; Toks dydis tinka ir pirčiai ir baseinui.
* 50x70 cm - virtuvės rankšluostis
* 100x150/180 cm - idealiai tiks apsigaubti išlipus iš vonios.
* 80x200 cm - šio dydžio rankšluostis tinka saunai, pirčiai, masažui.

Be dydžio reikėtų atsižvelgti ir į rankšluosčio tankį; jį galima nustatyti ir iš akies - kuo rankšluostis turi daugiau kilpelių, kuo tankiau jos yra sudaigstytos, tuo rankšluostis yra kokybiškesnis. Prieš pirmąjį naudojimą rankšluostį būtina išskalbti toje temperatūroje, kuri yra nurodyta etiketėje - tuomet jis geriau sugers drėgmę, bus minkštesnis. Tai reikėtų padaryti ir iš higieninių sumetimų.
Rankšluosčio pagrindinė užduotis - sugerti drėgmę, ir tam, kad jis atliktų šią užduotį, prieš įsigyjant gaminį, reikią pirmiausiai atkreipti dėmesį į gaminio sudėtį, jo tankį. Jo tankis netūrėtų būti mažesnis kaip 300 g/m². Kilpelės taip pat turi atitikti tam tikrus reikalavimus - jos neturi būti ilgesnės nei 8mm, ir trumpesnės nei 3mm. Optimalus ilgis yra 5mm. Nors ilgos kilpelės ir atrodo impozantiškai, tačiau jau po pirmo skalbimo rankšluostis gali prarasti savo išvaizdą, yra daug reiklesnis savo priežiūrai, daug greičiau tampa drėgnas ir t.t. Taigi idealus rankšluostis yra pagamintas iš 100% šukuotinos medvilnės, kurio tankumas yra 400-500 gr/m² ir yra su 5mm kilpelėmis.
Rankšluostis yra svarbi higienos priemonė, kurią reikią ypač prižiūrėti, nes drėgname audinyje bakterijos dauginasi itin sparčiai. Todėl rekomenduotume, kad kiekvienas šeimos narys turėtų savo rankšluosčius, be to jei yra galimybė, tai bent po kelis skirtingoms kūno dalims, arba bent jau atskirai rankoms ir kūnui. Vaikus reikėtų pratinti nuo mažumės nesinaudoti svetimais rankšluosčiais, net ir rankoms nusišluostyti; Svečiams reikėtų pasiūlyti jam skirtų rankšluostėlių; Perkant rankšluostį vertėtų pagalvoti ne tik apie vienodą dizainą, bet ir apie tai, kad ateityje nebūtų didelės painiavos vonios kambaryje, tą gerai išsprendžia skirtingų spalvų ar atspalvių rankšluosčiai arba galime pasiūlyti gaminių suasmeninimą, išsiuvinėjant ant rankšluosčio vardą ar inicialus.
Rankšluosčius pageidautina skalbti ne rečiau kaip kartą per savaitę, nenaudojant baliklių ir susilpninta gręžimo programa, kad nepažeistų faktūros.

Jei kilo klausimų ar neaiškumų kreipkitės, visada padėsime!


+370 618 58716 [email protected]

Ar parašykite mums žinutę

Visada Jūsų
"KuRima" - Geros tekstilės namai!

1364213

Charakteristikos

Sudėtis
Medvilnė

Priežiūra

Džiovinimas

Džiovinimas

- atsargus džiovinimas sumažintoje temperatūroje; Pasirinkite "atsargų džiovinimą" (žema temperatūra ir trumpas džiovinimo laikas);

Skalbimas 60

Skalbimas 60

- aukščiausia skalbimo temperatūra 60° C ; - normalaus skalbimo programa; - normalaus grežimo programa;

Lyginimas

Lyginimas

Maksimali lyginimo temperatūra 150°C

Balinimas

Balinimas

Negalimas balinimas chloru

Cheminis valymas

Cheminis valymas

Normalus cheminis valymas be apribojimų

Straipsniai susije su preke