VALENTINE

Kaina 156,00 EUR

Satino patalynės komplektas DIGITAL

Išmatavimai
Kiekis
Apžiūrėti parduotuvėje Užduoti klausimą

Satino VALENTINEDIGITAL 

 Išskirtinė kokybė, prabangios spalvos - viskas Jūsų karališkam miegui! Tai aukščiausios kokybės medvilnės satinas, kuris yra ne tik malonus akiai, bet taip pat ir Jūsų miego poreikiams. Ši kolekcija yra puiki kiekvienam, kuris ieško ne tik gero miego, bet ir prabangos jausmo. Akvarelinės spalvos ir lengvi vaizdai yra tikras skaitmeninės spaudos stebuklas! Nors satinas pasižymi šilko spindėsiu, DIGITAL satinas turi labiau matinį spindesį. Puikus ir elegantiškas pasirinkimas kiekvienam, ieškančiam prabangos!

 Kaip ir visas satinas, taip ir DIGITAL yra 100% medvilnės gaminys, o dėl ypatingo gaminimo būdo išsaugo visas svarbiausias satino savybes. Audinys yra be galo švelnus, nepraranda spalvos, o ir lyginant nekyla sunkumu! 

 Vlanetine raštas - jaukūs, bet tuo pačiu ir įmantrūs spalvų paletės žaismai yra nuostabus pasirinkimas kiekvienam, kuris mėgsta svajoti. Pasinerkite į fantazijų šalį su šiais svajingais ir žaismingais patalynės komplektais. Miegokite saldžiai ir jaukiai!

Kad galėtumėte ilgai džiaugtis šiuo kokybišku gaminiu : • Pirmą kartą išskalaukite šiltame vandenyje; • Spalvotus gaminius skalaukite atskirai; • Visada prieš skalbimą antklodžių ir pagalvių užvalkalus išverskite į išorę; • Nenaudokite skalbimo priemonių, kurių sudėtyje yra baliklio. Naudokite “skalbiklį ypatingiems audiniams ir šilkui” skirtus miltelius arba skystą skalbimo priemonę; • Skalbti 40 C laipsnių temperatūroje; • Skalbiant būgnas turi būti ne per pilnas. Visada kruopščiai išskalaukite; • Išskalavus ir išgręžus išdžiūvę skalbiniai atrodys gražiau, jeigu bus džiovinami pakabinti. Lovos skalbiniai būna nesusiglamžę, ir juos reikia tik truputį palyginti. Antklodžių, pagalvių užvalkalus džiauti išverstus vidine puse į išorę. • Jei skalbinius džiovinate džiovinimo mašinoje, pasirinkite trumpą laiką ir neaukštą temperatūrą. • Džiaukite kuo toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Jei kilo klausimų ar neaiškumų kreipkitės, visada padėsime!


+370 618 58716 Bendraukime@KuRima.lt

Ar parašykite mums žinutę

Visada Jūsų
"KuRima" - Geros tekstilės namai!

2441071

Charakteristikos

Sudėtis
Medvilnė
Kilmės šalis
Lietuva