KURIMA UAB – GEROS TEKSTILĖS NAMAI

 

Lyderiaujame specializuotos namų tekstilės produkcijoje nuo 1993 metų. Per 28 metus mūsų produkciją įvertino ir spėjo pamėgti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio klientai. Aukštą mūsų gaminių kokybę lemia: ilgametė gamybos patirtis,  modernios technologijos, kokybiškų medžiagų naudojimas ir buvimas arti kliento, siekiant perprasti jo poreikius.

 

UAB „KuRima“ įmonės pagrindinis tikslas - reprezentuoti ir užtikrinti aukštos kokybės produkciją, kuri vartotojo gyvenimą daro malonesnį todėl visose namų tekstilės kūrimo stadijose mūsų gamybos ekspertai atsižvelgia į tai, kas svarbiausia pirkėjui – išskirtinis dizainas, įvairus medžiagiškumas ir, žinoma, preciziška kokybė.

Mūsų įkvėpimas slypi PIRKĖJUOSE

Pirkėjų subtilus skonis ir noras susikurti individualią namų aplinką, mus skatina kurti inovatyvius, daug priežiūros nereikalaujančius ir stulbinančiai jaukius namų tekstilės produktus.

Visiems pasiekiama PRABANGA

Subtilaus jaukumo, prabangos ir išskirtinio dizaino derinys, alsuoja visuose mūsų pagamintuose namų tekstilės gaminiuose. Mūsų gaminiai vartotojus nebyliai kviečia peržengti standartines ribas ir mėgautis savita prabanga. Ypatingo švelnumo rankšluostis, minkštutėlis chalatas ar Jums patinkančio medžiagiškumo patalynė, Jus gali džiuginti kasdien, ištisus metus.

Kviečiame nusimesti kuklumą ir nevaržyti savęs

Mūsų gamybos filosofija – padėti tinkamai išreikšti save! Tikime, kad gera savijauta prasideda prie gyvenimo gerovės, todėl kuriame stilingus gaminius, kurie sukuria savitą ir nepakartojamą įkvėpimo bei laisvės jausmą.

Itin platus produkcijos asortimentas kiekvieną mūsų pirkėją įgalina pradžiuginti save ir savo artimą

Esame specializuotas namų tekstilės gamintojas, nuo 1993 metų gaminantis platų miegamojo ir vonios tekstilės gaminių asortimentą. Aukštą mūsų gaminių kokybę lemia: ilgametė gamybos patirtis, itin modernios technologijos, kokybiškų medžiagų naudojimas ir buvimas arti kliento, siekiant perprasti jo poreikius.

Keletas mūsų gaminių 2001–2002 m. pripažinti geriausiais lengvosios pramonės gaminiais, tarp jų: 

>Patalynė iš šilkinio audinio
>Frotinė  paklodė  su  timpa 
>Kolekcija „Chalatai visai šeimai“, už šią kolekciją  buvome apdovanoti medaliu.

Mūsų specializuotoje parduotuvėje rasite:

>PATALYNĖS KOMPLEKTUS
>CHALATUS
>RANKŠLUOŠČIUS
>PIŽAMAS IR NAKTINIUS
>GAMINIUS IŠ VILNOS
>VISKOELASTINIUS GAMINIUS

Mūsų įmonės pagrindiniai tikslai :

>Reprezentuoti ir užtikrinti aukštos kokybės produkciją, kuri vartotojo gyvenimą daro malonesni;
>Užtikrinti gausią namų tekstilės produkcijos įvairovę;

Kviečiame rinktis kokybiškus, Lietuvoje pagamintus Kurima UAB gaminius.

Mūsų parduotuvėje Jūsų laukia gausus stilingų ir aukštos kokybės itin jaukių ir spalvotų chalatų asortimentas visai šeimai, įvairaus audinio patalynės komplektai, paklodės su timpomis, minkštos ir purios antklodės bei pagalvės, švelnūs medvilniniai ir bambukiniai rankšluosčiai, prekės vaikams bei kitos prekės miegamojo ar vonios kambariui. Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, pasiūlome tinkamiausią prekę atitinkančią visus poreikius. Taip pat gaminame produkciją pagal individualius kliento pateiktus išmatavimus. Jeigu norite nustebintu savo artimuosius ypatingu rūpesčiu ir originalia fantazija siūlome siuvinėjimo paslaugas. Juk minkštas, kokybiškas ir su asmeniniu vardu ar inicialais išsiuvinėtas rankšluostis ar chalatas tikrai suteiks itin molonių emocijų. 

Mes - tai mažas pasaulis, kupinas meilės ir paslapties, pasižymintis gaminių įvairove, spalvomis, elegancija ir kokybe.

Ko reikia, kad nubustum geros nuotaikos ir visą dieną jaustumeisi puikiai? Taip, teisingai – kokybiško miego. Viena iš kokybiško miego dalių yra gera patalynė. Mes JUMS siūlome platų prekių asortimentą, tai įvairaus audinio patalynės komplektai, paklodės su timpomis, spalvoti ir jaukus chalatai visai šeimai, rankšluosčiai, antklodės ir pagalvės, prekės vaikams ir kitos prekės Jūsų miegamojo ar vonios kambario jaukumui. Taip pat siuvame pagal individualius užsakymus. Prieš kelis metus pradėjome siūti BAMBOO linijos gaminius. Tai patalynės komplektai, paklodės, chalatai, pižamos. Bambukas (augalas) iš prigimties yra ekologiškas, jis labai sparčiai auga nereikalaudamas trąšų, bei apsaugos nuo kenkėjų. Bambuko pluoštas apsaugo nuo drėgmės, bakterijų yra švelnus ir minkštas. Pralaidus orui – neleidžia prakaituoti, žmogui ir aplinkai nekenksmingas. Itin lengva gaminių priežiūra. Atsižvelgiant į monitoriaus charakteristikas, prekės atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo realybės.

Mūsų parduotuvėse Jūsų laukia:

  gausus stilingų ir aukštos kokybės jaukių ir spalvotų CHALATŲ asortimentas visai šeimai;

  įvairių audinių PATALYNĖS komplektai;

  PAKLODĖS su timpomis;

  minkštos ir purios ANTKLODĖS ir PAGALVĖS;

  švelnūs medvilniniai ir bambukiniai RANKŠLUOSČIAI;

  VIRTUVINIAI rankšluosčiai;

  įvairių išmatavimų STALTIESĖS bei gamyba paga Jūsų poreikius;

  prekės VAIKAMS;

  platus pasirinkimas PIRTIES rankšluosčių;

  moteriškos, vyriškos bei vaikiškos PIŽAMOS ir naktiniai;

  KITOS PREKĖS miegamojo ir vonios kambario jaukumui;

  individualus - asmeniškas SIUVINĖJIMAS.


  Atsižvelgiant į kliento pageidavimus,  GAMINAME produkciją pagal individualius išmatavimus, jei norite nustebinti savo artimuosius ypatingu rūpesčiu ar originalia fantazija, siūlome SIUVINĖJIMO paslaugas.

 

Iškilo klausimų? +370 618 58716 arba rašykite vadyba@kurima.lt

Mūsų naujienas ir išskirtinius pasiūlymus galite https://www.facebook.com/kurima.namutekstile/